Ніхто не забутий

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина. Але вони пам'ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

Карантин вніс корективи і у святкування 75-ої річниці Великої Перемоги українського народу над нацизмом. Через заборону масових зібрань довелося відмінити усі заплановані заходи, направлені на вшанування подвигу усіх, хто став на захист рідної країни у страшній війні.

Покладання квітів сьогодні відбулося лише за участю адміністрації закладу. Присутні схилили голови перед героями, які відважно й самовіддано боролися з нацизмом.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.