Вітаємо переможців

Вітаємо переможців,

міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2019-2020 навчального року,

учнів Васильківського НВК

«Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Із закінченням канікул, ми перегортаємо ще одну сторінку у шкільному житті обдарованих дітей – участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

ВІТАЄМО

Клас П. І. П дитини Предмет Місце Учитель
І місця
8 клас Загурська Ніка Біологія І Добряк П.М.
11 клас Пасічник Анастасія Англійська мова І Паюсова Л. М.
8 клас Загурська Ніка Німецька мова І Курпатенко М. М
7 клас Стрезікозін Кіріл Математика І Лущик Т. М.
7 клас Стрезікозін Кіріл Фізика І Патруєва О. О.
9 клас Іванніков Михайло Фізика І Патруєва О. О.
8 клас Щвець Роман Інформатика І Римашевська Т. І.
9клас Стрезікозін Кіріл Інформатика І Римашевська Т. І.
10 клас Іванніков Михайло Інформатика І Римашевська Т. І.
11клас Кузнецов Антон Інформатика І Римашевська Т. І.
10 клас Усачов Єгор Мови та літератури національних меншин України І Циганкова О. Г
8 клас Гончарук Олександр Інформ. технології І Римашевська Т. І.
9 клас Щвець Роман Інформ. технології І Римашевська Т. І.
9 клас Стрезікозін Кіріл Інформ. технології І Римашевська Т. І.
10 клас Іванніков Михайло Інформ. технології І Римашевська Т. І.
11 клас Кузнецов Антон Інформ. технології І Римашевська Т. І.
ІІ місця
10 клас Михалевич Поліна Зарубіжна література ІІ Лісовська В. А
7 клас Щепкіна Анастасія Українська мова ІІ Мигдалович В. В.
11 клас Пасічник Анастасія Українська мова ІІ Литвиненко Л. А.
9 клас Алєксєєнко Дар`я Англійська мова ІІ Побєда М. І.
10 клас Бачинська Влада Англійська мова ІІ Паюсова Л. М.
9 клас Шніткова Марія Німецька мова ІІ Курпатенко М. М
10 клас Михалевич Поліна Німецька мова ІІ Курпатенко М. М
11 клас Мазур Дар`я Німецька мова ІІ Курпатенко М. М
11 клас Терещенко Васіліса Математика ІІ Сломінська Л. Л.
9 клас Зінченко Анна Історія ІІ Шушман Н. Г.
11 клас Плаксюк Михайло Астрономія ІІ Патруєва О. О.
11 клас Терещенко Васіліса Економіка ІІ Сушко З. П.
8 клас Олексієнко Олександр Інформ. технології ІІ Римашевська Т. І.
9 клас Далакян Олександр Трудове навчання ІІ Рязанцев І. О.
9 клас Іванець Поліна Обслуговуюча праця ІІ Порицька Л. Б.
9 клас Лобода Данило Правознавство ІІ Ледвіжко Ю. О.
ІІІ місця
11 клас Мазур Дар`я Зарубіжна література ІІІ Лісовська В. А
10 клас Михалевич Поліна Українська мова ІІІ Горбунова В. В.
9 клас Лобода Данило Математика ІІІ Мотрунич Г. М.
10 клас Собчук Анастасія Правознавство ІІІ Ледвіжко Ю. О.
11 клас Бачинська Влада Правознавство ІІІ Ледвіжко Ю. О.
Загальнокомандне місце серед навчальних закладів міста ІІ місце

Перемога наших обдарованих дітей – це плід напруженої інтелектуальної праці, натхнення і здорового глузду, сили характеру і таланту; це педагогічна майстерність, що поєднується із щирістю, мудрістю й творчістю, готовністю працювати по-новому; це підтримка батьків, їх любов і турбота, бажання віддати дітям усе найкраще, аби вони були успішними.

Вітаємо усіх наших переможців та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай кожен день буде насиченим і плідним, а нові підкорені вершини стануть гордістю для батьків, учителів, усієї громади нашого міста!

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.